MÖBLER / Bord / Matbord 11435501
nr 1143 5501
Matbord
gustaviansk stil, 2 iläggsskivor á 60 cm, diameter: 115 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:12:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen